Beter bouwen met BIM in Wijchen
Soepel, sneller en met minder bouwfouten. Dat is het resultaat van bouwen met BIM door de KlokGroep en Xella. Samen met de ontwikkelaar realiseerden we 118 nieuwe appartementen en 19 woningen in Wijchen. Een korte video vertelt u alle ins en outs.
Wijchen, een dorp ten westen van Nijmegen, heeft er sinds eind oktober 2017 een groene, ruim opgezette buurt bij: Oostflank. Hier staan vijf woongebouwen die ruimte bieden aan 118 huur- en koopappartementen en 19 grondgebonden woningen.
Ontwikkelende bouwer KlokGroep en Xella werken geregeld samen op basis van co-makership, zo ook bij project Oostflank in Wijchen. Xella leverde hiervoor alle casco’s en binnenwanden. BIM bewees hier opnieuw zijn meerwaarde en zorgde voor een soepeler en sneller bouwproces, met minder bouwfouten. Bekijk onze korte video (2.03) voor alle ins en outs!
Wilt u meer weten over dit project en bouwen in BIM? Ga dan naar ons speciale BIM-dossier op Bouwwereld.nl
Laatste berichten
-
Hemels wonen met Silka
Jarenlang stond de Heilig Hartkerk in Breda te verpieteren. Maar nu realiseert een projectontwikkela
Lees meer -
Limburgse geschiedenis veilig achter slot en Hebel
Het Historisch Centrum Limburg krijgt met de verhuizing naar het Rijksmonument Christus Koningkerk i
Lees meer -
Nieuwe service: afval retour naar Xella
We zetten een volgende stap in de verduurzaming van ons afvalmanagement.
Lees meer