Newsroom
  • Xella.nl
  • Contact
  • Nieuws
  • Pers
  • Thema
    • Bouwsystemen
    • Brandveiligheid
    • Digitalisering
    • Duurzaamheid
    • Innovatie
    • Partnership
    • Renovatie
  • Beter bouwen doen we sámen
zoeken
  • Nieuws
  • Pers
  • Thema
    • Bouwsystemen
    • Brandveiligheid
    • Digitalisering
    • Duurzaamheid
    • Innovatie
    • Partnership
    • Renovatie
  • Beter bouwen doen we sámen

Nieuw: architectenmagazine van Xella

Xella presenteert iets nieuws: het XL Magazine voor architecten, aannemers en ontwikkelaars. Het is een online magazine dat de vele bouwoplossingen van Xella prachtig in beeld brengt. Het XL Magazine wil de sector een vat vol inspiratie bieden; het eerste nummer is nu uit.

16 februari, 2017

Of het nu gaat om energiezuinigheid, brandwerendheid of gebouwcomfort; Xella biedt slimme oplossingen voor elke uitdaging en daagt architecten en ontwikkelaars uit om te excelleren in vorm en functie. Om die bouwkundige excellentie te delen met anderen is er XL Magazine.

In het eerste nummer worden vier compleet verschillende projecten geportretteerd. Het magazine neemt u mee naar het Red Apple appartementencomplex in Rotterdam, een modern revalidatiecentrum in Venlo en een vrijstaande villa in België. 

Wilt u meer zien van het XL Magazine? Klik dan hier!

Iedere uitgave bestaat volledig uit projecten die door architecten, ontwikkelaars, opdrachtgevers of bouwers zijn ingediend. Bent u trots op uw project en wilt u het delen met anderen? Stuur dan uw project in, inclusief foto's! Gebruik daarvoor deze link. 

Place here the title of the category module

#Slider #homepage #duurzaamheid

Links

  • Brandveiligheid
  • Conceptueel bouwen
  • Comfort Akoestiek
  • Digitalisering
  • Duurzaamheid
  • Renovatieconcepten

Laatste berichten

  • Xella brengt de praktijk rond brandveiligheid samen

    Twee iconische industriële locaties – het voormalige Philips-terrein Strijp-T in Eindhoven en STO

    Lees meer
  • Vrijstaande brandwand voorkomt brandoverslag

    In Lelystad staat een heel bijzondere oplossing om de brandoverslag tussen belendende panden te voor

    Lees meer
  • Cellenbeton brandwanden en PGS-ruimten in mega distributiecentrum

    Op Logistiek Park Moerdijk (LPM) bouwt Bouwbedrijf Vrolijk voor DSV Global Transport and Logistics e

    Lees meer

Links

 

Links

  • Brandveiligheid
  • Bouwsystemen
  • Digitalisering
  • Duurzaamheid
  • Innovatie
  • Partnership
  • Renovatie
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Youtube
  • Google+
2021 Xella International. All rights reserved.

Links

  • Algemene voorwaarden
  • Impressum
  • Data privacy