Newsroom
  • Xella.nl
  • Contact
  • Nieuws
  • Pers
  • Thema
    • Bouwsystemen
    • Brandveiligheid
    • Digitalisering
    • Duurzaamheid
    • Innovatie
    • Partnership
    • Renovatie
  • Beter bouwen doen we sámen
zoeken
  • Nieuws
  • Pers
  • Thema
    • Bouwsystemen
    • Brandveiligheid
    • Digitalisering
    • Duurzaamheid
    • Innovatie
    • Partnership
    • Renovatie
  • Beter bouwen doen we sámen

100-jarig dijkhuis verduurzaamd met Multipor

Onbevreesd, creatief en duurzaam: met deze kwaliteiten renoveerde een nieuwe generatie huizenbezitters een oud dijkhuis in Rotterdam.

17 oktober, 2017

Ze waren op slag verliefd, de 26-jarige Willemijn en haar vriend Joost. Verliefd op een honderd jaar oud dijkhuis in Rotterdam. Het enige probleem: het was een bouwval met gaten in de muren, verrotte kozijnen en planten die in het huis groeiden.

Een hoofdrol voor Multipor
Toch schrok de staat van het huis ze niet af. Onbevreesd startten de twintigers met renoveren, met Multipor van Xella in een hoofdrol. Het ultralichte cellenbeton is gebruikt voor de razendsnelle isolatie van bijna alle wanden in het huis. Binnen twee weken was de klus geklaard. ‘Opeens is het een huis, met gladde muren: zonder tocht en opvallend stil!’, schrijft Willemijn op haar blog www.helpikhebeenhuis.nl.

Hier kun je precies lezen hoe de renovatie van het oude dijkhuis is aangepakt. Die is zo goed gelukt dat ook TV Rijnmond er aandacht aan besteedde (kijktip).

(bron: RTV Rijnmond)

Place here the title of the category module

#Isolatie #Multipor #Slider

Links

  • Brandveiligheid
  • Conceptueel bouwen
  • Comfort Akoestiek
  • Digitalisering
  • Duurzaamheid
  • Renovatieconcepten

Laatste berichten

  • Kalkzandsteen in de toekomst, duurzaam en circulair

    Hoe toekomstbestendig is kalkzandsteen eigenlijk als het gaat om duurzaamheid en circulariteit. We k

    Lees meer
  • Kalkzandsteen nog steeds innovatief, van eind jaren 60 tot nu

    Eind jaren zestig draaide de woningbouw op volle toeren. De bouwsector realiseerde elk jaar meer dan

    Lees meer
  • Nederland kalkzandsteenland

    Nederland bouwt veel met kalkzandsteen, een bouwmateriaal dat is gemaakt van zand, kalk en water. Si

    Lees meer

Links

 

Links

  • Brandveiligheid
  • Bouwsystemen
  • Digitalisering
  • Duurzaamheid
  • Innovatie
  • Partnership
  • Renovatie
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Youtube
  • Google+
2021 Xella International. All rights reserved.

Links

  • Algemene voorwaarden
  • Impressum
  • Data privacy